طرح لوح تقدیر کارکنان نمونه

طرح لوح سپاس از کارمند نمونه

نمونه طرح لایه باز 

لوح سپاس کارمند نمونه
 

لوح سپاس کارمند نمونه لایه باز

    جدول مشخصات لوح تقدیر کارمند نمونه

کد طرح
1447
فرمت psd
مد رنگی
CMYK
رزولوشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل
39 MB
قیمت(تومان) 4000

برخی از ویژگی های طرح لوح تقدیر کارمند نمونه :

طرح لوح سپاس کارمند نمونه با فرمت psd ( لایه باز) در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است .شما می توانید با توجه به لایه باز بودن این طرح تمامی نوشته های آن را ویرایش نمایید .
طرح لوح تقدیر کارمندان نمونه در سایز استاندارد 30 در 42 سانتی متر با DPI 300 طراحی شده است.شما می توانید سایز طرح لوح تقدیر را به سایز استاندارد 30 در 21 یا همان سایز A4 با DPI 300 بدون هیچ افت کیفیتی تغییر دهید .
مد رنگی طرح لوح تقدیر کارمندان طبق مد رنگی استاندارد cmyk می باشد که پس از چاپ این لوح تقدیر ، خروجی چاپ آن( روی هر متریالی) با طراحی آن هیچ تفاوتی نخواهد داشت .

طرح لوح تقدیر کارمند نمونه متشکل از متن لوح تقدیر کارمند نمونه ( که در زیر ارایه شده است )، تصویر مقام معظم رهبری، امام، پرچم ایران، گل های مینیاتوری، تایپوگرافی لوح سپاس، تایپوگرافی " بسمه تعالی " و طرح ها و نقوش اسلامی و اسلیمی، پرنده یا مرغ مینیاتوری و طرح زیبای تذهیب به عنوان زمینه ی لوح تقدیر قرار داده شده است .

شما می توانید سایر طرح های مربوط به لوح تقدیر و لوح سپاس در سایر زمینه ها از اینجا دانلود نمایید .
........................................................................................................................................................

متن کامل لوح تقدیر و یا لوح سپاس کارمند نمونه :

بسمه تعالی
کارمند نمونه
سرکار خانم / جناب اقای …
بدینوسیله به رسم یاد بود و به پاس قدر دانی از شما کارمند مسوول و وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری  ، احترام و اکرام به ارباب رجوع ، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت شرکت اهتمام ویژه می ورزید ؛ این لوح تقدیر ، پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.
دااطمینان کامل داریم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسوولیتهای قانونی ، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری ،عدالت ، صداقت ، امانت داری ، راز داری و خدمت را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی ، انسانی ، اجتماعی ، و قوانین ، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی  و اداری رعایت نموده و در همه حال به مقررات حاکم و منشور اداری  و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج می نمایید.
با تقدیم بهترین آرزوها
مدیر عامل

هرگونه سوالی در مورد این طرح و با سایر طرح ها دارید حتما با پشتیبانی تماس بگیرد

جهت خرید این طرح از قسمت خرید و دانلود طرح در قسمت پایین همین صفحه اقدام نمایید

........................................................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت طرح را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " اعلام نمایید

-----------------------------------------------------------------------------------

همکار گرامی : لطفا جهت حمایت از ما پس از خرید، طرح را کپی نکنید

خرید و دانلود طرح